top of page

LIBRA Architekci to pracownia założona przez Klaudię Korzonek-Kowalską, absolwentkę Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Krakowskiej.

Wiedza zdobyta podczas studiów daje mi podstawy do dalszego rozwoju. Biorę czynny udział w życiu architektonicznym, odwiedzam krajowe oraz międzynarodowe targi budownictwa i designu w kraju i na świecie. Inspirują mnie mądre i twórcze rozwiązania. Złożoność projektów rozpatruję pod względem kontekstu miejsca, historii, tradycji, kultury w połączeniu z najnowszymi trendami. Pamiętam o tym, że nasze projekty to „przestrzeń życia inwestora”, dlatego oprócz estetycznych rozwiązań kładę nacisk na funkcjonalność.

Przygotowujemy :

  • projekty wnętrz budynków indywidualnych i komercyjnych

  • projekty budynków mieszkalnych, usługowych oraz użyteczności publicznej

  • projekty przestrzeni publicznych

  • home stanging – metamorfoza mieszkania/domu przeznaczonego na sprzedaż/wynajem polegająca na stylizacji, odświeżeniu oraz właściwej prezentacji

 

Nasza oferta cenowa jest elastyczna, przygotowywana każdorazowo indywidualnie dla klienta w oparciu o złożoność projektu oraz przeznaczony budżet. Jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły, zapraszamy  kontaktu telefonicznego, byśmy mogli wspólnie stworzyć coś niepowtarzalnego.

bottom of page